ten který je

Hrozí mému PC nějaké nebezpečí

Na mém PC se vždy po zapnutí objeví,že mám k dispozici doplněk od Adobe Flash Reader.Bojím se abych si do PC nezanesl nějaké svinstvo.Obávám se oprávněně?Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

ne , tentokrát obavy na místě nejsou … adobe flash reader je poměrně důležítý doplněk internetového prohlížeče (kteréhokoliv), pravděpodobně máte starou verzi a nyní se vám nabízí možnost stáhnout a nainstalovat verzi novější …, pokud vám tedy zmíněné hlášení nabízí nějakou aktualizaci na novější verzi přijměte ji.

eventuálně můžete ihned přistoupit na adresu http://get.ado­be.com/cz/flas­hplayer/ a z ní nejnovější verzi nainstalovat

Další odpovědi
Gollumek.88

tato aktualizace vyšla proto, že ta starší verze má bezpečností díry. Obvykle je-li doplněk podepsán (v tomto případě společností adobe), není se čeho bát a je důležité aktualizaci nainstalovat.