Doli$h

Hroutí se notebook bude to virama?

Před měsícem jsem objevila ty nejsilnější viry v notebooku (červ,trojan,bac­kdoor,..) poté mi nešla CD-Romka nenačetlo to žádné CD ani DVD poté nešli stahovat programy a jiné soubory z internetu,ale skoro všech virů jsem se zbavila tět se mi hroutí notebook (černá obrazovka,tabul­ky,nefunguje myš,..) Bude to virama nebo něco v notebooku?

Odpovědi
briketka10

já mám nyní NB v opravě, musela jsem zakoupit interní disk, nikdy za 3 roky jsem nezálohovala data a tak se mi stalo to, že mi zčernal monitor a nešel mi vůbec zapnout :(
a začalo to také tím, že mi odešla moje myška..
Doplňuji:
je potřeba zazálohovat data a přeinstalovat systém, u mě už to nešlo ani spustit, tak jsem můj noťásek dala sestře do práce IT kolegovi aby se mi na něj podíval, ale jsem ráda, že jsem o nic nepřišla :)
a teď mi tam strčí ten disk a pofrčí jak blesk :))

anonym

Měl jsem něco podobného, pomohla až kompletní reinstalace systému.

Hlada

Z toho, co píšete, se nedá určit vůbec nic. Na viry to netipuju. Smyslem dnešních virů není znefunkčnit HW. Sledujte, za jakých okolností se která chyba stala a jak se opravila, opište si texty tabulek. Chce to víc informací. Radit cokoli konkrétního bych si netroufl.

Michal Kole

Může být.

ale i třeba nějakou HW závadou, blbě je někde něco nastaveno, či je nějaký security program nastaven moc přísně

Napiš mi na mail michal.kolesa@seznam.cz víc a podrobněji.

Asi ti pošlu odkaz na stažení nějakých „utilitek“ a ty mi pošleš jejich log z toho už něco vyčtu.

anonym

To bude chtít zachránit hodnotná data a potom přeinstalovat Windows nejlepší by bylo tam už nedávat Windows ale dát tam tento OS je v češtině a zadarmo
http://www.pcbsd­.org/