Hroutí se notebook bude to virama?

Před měsícem jsem objevila ty nejsilnější viry v notebooku (červ,trojan,backdoor,..) poté mi nešla CD-Romka nenačetlo to žádné CD ani DVD poté nešli stahovat programy a jiné soubory z internetu,ale skoro všech virů jsem se zbavila tět se mi hroutí notebook (černá obrazovka,tabulky,nefunguje myš,..) Bude to virama nebo něco v notebooku?

Odpovědi:

Zlatý

já mám nyní NB v opravě, musela jsem zakoupit interní disk, nikdy za 3 roky jsem nezálohovala data a tak se mi stalo to, že mi zčernal monitor a nešel mi vůbec zapnout :(
a začalo to také tím, že mi odešla moje myška..
Doplňuji:
je potřeba zazálohovat data a přeinstalovat systém, u mě už to nešlo ani spustit, tak jsem můj noťásek dala sestře do práce IT kolegovi aby se mi na něj podíval, ale jsem ráda, že jsem o nic nepřišla :)
a teď mi tam strčí ten disk a pofrčí jak blesk :))

Měl jsem něco podobného, pomohla až kompletní reinstalace systému.

Zlatý

Z toho, co píšete, se nedá určit vůbec nic. Na viry to netipuju. Smyslem dnešních virů není znefunkčnit HW. Sledujte, za jakých okolností se která chyba stala a jak se opravila, opište si texty tabulek. Chce to víc informací. Radit cokoli konkrétního bych si netroufl.

Zlatý

Může být.

ale i třeba nějakou HW závadou, blbě je někde něco nastaveno, či je nějaký security program nastaven moc přísně

Napiš mi na mail michal.kolesa@seznam.cz víc a podrobněji.

Asi ti pošlu odkaz na stažení nějakých "utilitek" a ty mi pošleš jejich log z toho už něco vyčtu.

To bude chtít zachránit hodnotná data a potom přeinstalovat Windows nejlepší by bylo tam už nedávat Windows ale dát tam tento OS je v češtině a zadarmo
http://www.pcbsd.org/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.