Matt6

Nemáte někdo zkušenosti se speciálními hrnci na těstoviny?

Nemáte někdo zkušenosti se speciálními hrnci na těstoviny? Děláme je docela často a nedávno jsem narazil na tuto vymoženost (http://www.dom­mo.cz/Special­ni-hrnce/Perla-Spagetti-hrnec-na-testoviny) Jen si moc neumím představit, v čem by to mohlo být o tolik lepší.

Díky za rady

Odpovědi
RyuzakiKate

Odkaz nefakčí, ale stejně bych se na nějakej speciální hrnec vyprdla, stačí úplně normální a těstoviny nejsou na přípravu těžký…

elektrikář

Brnce na těstovina jsou vyšší aby se k nim vešlo hodně vody a některé mají děrovanou poklici která se používá jako cedník.

Doplňuji:
Malý překlep HRNCE

cochee

Podobné „vymoženosti“ (přidám třeba ještě pánve s osminásobným teflonovým povlakem atp.) jsou vždy jen taháním peněz z kapsy těch řekněme méně chytrých spotřebitelů. Vždy je třeba postavit proti sobě – v čem spočívá přínos proti základní verzi výrobku (zde např. obyčejný hrnec, budiž – nerezový) a naproti tomu, zda tomu přínosu odpovídá i nárůst ceny oproti standardu.