pavlos1113

hřeji jen tři žebra radiátoru

bydlím v předposledním patře paneláku,nade mnou sousedi topení odvzdusnuji,vypustí několik litrů vody a mi pořád hreji jen asi tři čtyři žebra radiátoru,čím to může být že nehreje celé topení,dík

Nejlepší odpověď
www

Málo odvzdušněno, je potřeba odpustit více vody, nebo to několikrát opakovat!
Zkušenost

Další odpovědi
anonym

Může být zavzdušněný (pokud je špatně ´spádován´) – otevři (při běžícím čerpadle) kohout na maximum (případně sejmi termostatickou hlavici) a požádej sousedy o opětovné odvzdušnění. Pokud ani to nepomůže, budeš si muset pozvat na posouzení topenáře.

cukrar

položte vodováhu na radiátory, na kterou stranu klesají?
Odvzdušnění na radiátoru nemáte?

Dochy

Odvzdušnit musíš ty, ne sousedi nad tebou. A podle popisu máš opravdu zavzdušněno, nebo nějakej bordel v topení (ale spíš zavzdušněno). Pokud by Ti do topení jen šlo málo vody, měl bys ho spíš jen teplý/vlažný nahoře a od půlky dolů studené.