Ewíík

Hraveaukce.cz , jaký je háček ??

Nezdá se mi že můžu nakupovat věci v hodnotě 10 až 50 tisíc za pár korun…To by mohl dělat každý. V čem je ten zádrhel jak nás chtějí ošidit ?

Nejlepší odpověď
Reuef

hacek je v tom ze abys to koupila tak musis prihodit jako uplne posledni…a kazdej prihoz te stoji par korun – jenze kdyz prihodis tak se k casu do konce aukce pricte dalsich X vterin a tak porad dokola…takze za 1. je mala pravdepodobnost ze opravdu budes ta posledni co prihodi a za 2. ty prihozy te budou stat o dost vic nez je tam psana ta cena

Další odpovědi
Michal Kole

Pročti si obchodní podmínky, hlavně POZNÁMKY POD ČAROU a malá písmenka

Zvěčíš to stiskem CTRL + otočit kolečkem myši