daran

Hrani na kytaru

Je mozne se naučit hrat na kytaru pomocí videii a lekci na internetu nebo je to možné jenom s nějakým zkušeným učitelem?

Odpovědi
Drap

Obojí je možné, záleží také na píli a na šikovnosti. Hudební sluch je při tom podmínkou.

Kelt

Je to možné, chce to trpělivost, hudební sluch a pokud se chceš srovnávat, tak se nahrávej kamerou a pouštěj si to na PC. Záleží, jaké úrovně chceš dosáhnout. Učitel by Ti měl pomoci, poradit, ale asi se rozhoduješ, abys ušetřil. Stejně si můžeš koupit různé příručky, školy a pod. Je dobré znát hudební teorii. Toho učitele můžeš využívat jednou za měsíc, aby Ti někdo řekl pokroky nebo nedostatky. Ze začátku je dobrý .Ty se možná můžeš porovnávat s ukázkou, když si to natočíš, ale nejde jen o vnější pohyby, které můžeš vidět, ale i tvé myšlenky, pocity atd. Učitel to pozná. Takže něco za něco. Tím nechci říct, že bez učitele nemůžeš být dobrý, nebo že s učitelem budeš zaručeně dobrý.