Tíšek99

Hranaté rajče

Hranaté rajče-jak ho vypěstovat?

Nejlepší odpověď
www

Ještě malý, zelený plod s upravenou stopkou vložit do vhodného (nejlépe skeněného) obalu a nechat dorůst. Po zaplnění prostoru, při počátku dozrávání obal rozbít (odstranit) a nechat dozrát.
Komplikované, ale jde to.
Stejným způsobem se dělají hranaté melouny, jablka a jiné.

Další odpovědi
hanulka11

koupíš si speciální formičku
http://photo.u­loziste.com/?fot­ka=fdc3facd9c0b1413­.jpg&d=xf0145a13f70e72f&­size=3

terry

Ještě malý plod vložíš (stále na stopce) do průhledné platové nádobky.
Po dozrání nádobku otevřeš a je to.