Bronzový

Hráli jste někdy divadlo ?

Jaké máte zkušenosti a v jaké roli ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ano, hrál jsem dvě hry. Jedno dílo se jmenovalo Poklad kapitána Habakuka - byla to pohádka pro děti. Měli jsme několik představení. Další dílo bylo Bramborový den. Jednalo se o hru pro studenty, kteří jedou na bramborovou brigádu a čekají na nádraží v tom čase sehrají hru.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano, dokonce několikrát. Zkušenosti jen amaterské

Zlatý

Ano, jednak v kroužku, jednak v profesionálním souboru. Jezdili jsme s pohádkou tehdy po celé republice a dostalo se mi tehdy slovního ocenění od jednoho velkého regionálního divadelního činitele. Hrál jsem tehdy dvě role - jednak (činoherně) roli chlapce (Tomáše, jméno nebylo důležité, byl přítomen hlavně kvůli dialogu s drakem) a jednak (loutkově) pavouka Soukavce, který, ač se značnou nevrlostí, slíbí usoukat cvrčkovi náhradní strunu na bendžo.
(V originále - pohádka J. Pechové - pavouk Provazník a struna na housle. Jenže my jsme si tehdy řekli, že Provazník se jmenuje kdejakej pavouk a na housle hraje taky každej cvrček, tudíž by to chtělo ozvláštnit... zabralo - při zmínce o bendžu bývalo obecenstvo mrtvé smíchy)

Stříbrný

Coby zhruba dvacetiletý študent pasáčka v nějaké vánoční hříčce z nevimkterého století o narození Ježíška. Jedno vystoupení bylo na náměstí před hloučkem nějakých kostelních bab, které nám to hbitě zkritizovaly.

Považte - já, ateista :-)

Zlatý

Neskrývajte sa, vidím vás...
Celý svet je jedno veľké divadlo. A každý sme jeho protagonistom? Každý niečo hrá, svoju pridelenú postavu sa snaží pretvoriť podľa svojho myslenia, svojich vidín.
Ráno pred zrkadlo si nasadzujeme svoju masku a kostým dňa a hurá predviesť verejnosti, čo v nás je. Niekto tomu hovorí prirodzený prejav, niekto zas pretvárka, či šaľba. Nekomentujem, najlepšie to ukazujú fotografie toho istého človeka v okamihu, keď nevie o fotení a v čase, keď už o fotení vie - veľká zmena výrazu a postoja.

Stříbrný

Jako "herec" jsem ve třetí třídě ztvárnil roli Brouka Pytlíka. Jako člen hudebního doprovodu jsem se později zúčastnil několika divadelních představení.

Zlatý

já hraju zjenteka ..exkluzivně poradím a mám nepopsatelný zkušenosti, když si pak také nechám poradit. Exkluzivita se bez pardonu vrací exkluzivitou a role tudíž zůstává neobjasněna

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.