Mirdas

Hráli jste někdy divadlo ?

Jaké máte zkušenosti a v jaké roli ?

Nejlepší odpověď
Kelt

Ano, hrál jsem dvě hry. Jedno dílo se jmenovalo Poklad kapitána Habakuka – byla to pohádka pro děti. Měli jsme několik představení. Další dílo bylo Bramborový den. Jednalo se o hru pro studenty, kteří jedou na bramborovou brigádu a čekají na nádraží v tom čase sehrají hru.

Další odpovědi
Drap

Ano, dokonce několikrát. Zkušenosti jen amaterské

quentos

Ano, jednak v kroužku, jednak v profesionálním souboru. Jezdili jsme s pohádkou tehdy po celé republice a dostalo se mi tehdy slovního ocenění od jednoho velkého regionálního divadelního činitele. Hrál jsem tehdy dvě role – jednak (činoherně) roli chlapce (Tomáše, jméno nebylo důležité, byl přítomen hlavně kvůli dialogu s drakem) a jednak (loutkově) pavouka Soukavce, který, ač se značnou nevrlostí, slíbí usoukat cvrčkovi náhradní strunu na bendžo.
(V originále – pohádka J. Pechové – pavouk Provazník a struna na housle. Jenže my jsme si tehdy řekli, že Provazník se jmenuje kdejakej pavouk a na housle hraje taky každej cvrček, tudíž by to chtělo ozvláštnit… zabralo – při zmínce o bendžu bývalo obecenstvo mrtvé smíchy)

klumprt

Coby zhruba dvacetiletý študent pasáčka v nějaké vánoční hříčce z nevimkterého století o narození Ježíška. Jedno vystoupení bylo na náměstí před hloučkem nějakých kostelních bab, které nám to hbitě zkritizovaly.

Považte – já, ateista 🙂

led

Neskrývajte sa, vidím vás…
Celý svet je jedno veľké divadlo. A každý sme jeho protagonistom? Každý niečo hrá, svoju pridelenú postavu sa snaží pretvoriť podľa svojho myslenia, svojich vidín.
Ráno pred zrkadlo si nasadzujeme svoju masku a kostým dňa a hurá predviesť verejnosti, čo v nás je. Niekto tomu hovorí prirodzený prejav, niekto zas pretvárka, či šaľba. Nekomentujem, najlepšie to ukazujú fotografie toho istého človeka v okamihu, keď nevie o fotení a v čase, keď už o fotení vie – veľká zmena výrazu a postoja.

Emefej

Jako „herec“ jsem ve třetí třídě ztvárnil roli Brouka Pytlíka. Jako člen hudebního doprovodu jsem se později zúčastnil několika divadelních představení.

zjentek

já hraju zjenteka ..exkluzivně poradím a mám nepopsatelný zkušenosti, když si pak také nechám poradit. Exkluzivita se bez pardonu vrací exkluzivitou a role tudíž zůstává neobjasněna