pusinka50

Hráli jste ?

Hráli jste někdy s počítačem piškvorky? Vyhráli jste?
Já to dnes zkusila a všechny hry jsem prohrála, ačkoliv si myslím, že jsem v piškvorkách dobrá. Kdopak takovýhle chytrý program dá dohromady, aby vždy vyhrál, to musel být machr…

Nejlepší odpověď
Sarrow

Piškvorky jsou prd, zkus Kasparov Chessmate na nejtěžší obtížnost ;)

Další odpovědi
Alesh

Piškvorky jsou relativně jednoduchá hra a vyhrává vždy ten, kdo začíná. Pokud ne, pak je hrát neumí. 🙂

mojitek

Tak já jsem s počítačem hrál x krát a když se zadaří tak vyhraju.Jinak piškvorky jsou sice systémem jednoduchá hra,ale o to dokonalá.A ne­souhlasím s tím,že „kdo začíná tak musí atomaticky vyhrát a jestli ne -tak to neumí..“ To by pak neexistovaly soutěže.