Hráli byste v kapele i přes to že vás její hudba vůbec nebaví a nebaví vás ani váš nástroj?

Hraji na příčinou flétnu a tento nástroj mě opravdu nebaví ale hraji na ní prý hodně dobře takže mi nabídli místo v kapele. Tak teď nevím jestli mám jít do kapely nebo začít hrát na vysněný nástroj – elektrickou kytaru. Já se připřikláním spíš k druhé možnosti, ale co vy na to?

Nejlepší odpověď
iceT

Nedělala bych něco,co mě nebaví,i kdybych to dělala sebelépe.

Další odpovědi
Agneta

Já tedy né, ale když někdo potřebuje peníze, že…?

marci1

Zcela jistě bych se rozhodla pro to, co mně baví. 🙂

anonym

Hraj na to,co tě baví,najdi si něco co máš k srdci blíž.
Tady máš odpověd ,jak to myslím já,kdyby mě chtěli z tý kapely:
http://tinypic­.com/player.php?v=s65gn­t%3E&s=8#.VXhjEG­P74cA

Drap

Osobně bych nechtěl hrát v žádné kapele na žádný nástroj.