Hrál v seriálu Ztraceni herec Norris?

V které sérii?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nevím jistě která série to byla, ale on se ztratil tak, že ho nikdo nenašel a proto nebyl ve filmu vidět.
Právě proto ho furt hledali. A protože byl všude, říkali mu „ti druzí“, přitom nevěděli že je sám.

Další odpovědi
hanulka11

O Chuckovi Norrisovi a jeho tajemných silách je natočen celý seriál Ztraceni.

http://cinemo­.cz/pravda-o-chucku-norrisovi

Terryle

Nehrál tam herec Norris, ale jmenovala se tak jedna z okrajových postav – Seth Norris, pilot letadla, kterej zemře hned v prvním díle (takže první série). Frk, smrk, ach. Zabití pilota byla první věc, která mě na seriálu zaujala a ukrutně pohoršila a rozhodla jsem se to sledovat (po asi deseti letech první seriál!), abych zjistila, která svině to udělala a proč. Cha cha, bylo z toho šest let nádherný závislosti :o)
O herci toho jména nevím… a to myslím Losty docela znám. Chuck se tam neobjevil rozhodně, ten by okamžitě vyrušil všechna tajemství a bylo by po seriálu :o)