Hraju KRISKROS a vždy před začátkem hry se objeví tabulka-nastavení pro adobe flash player.

No a požaduje povolení k uložení informací do mého počítače.Zruším to a hraju dál.Dělám dobře? A když to povolím,co to udělá?Kde se mi co uloží do PC?

Nejlepší odpověď
anonym

v žádném případě tím nedáváš přístup ke svým dokumentům či fotografiím na disku, pouze dáš té konkrétní flash aplikaci právo uložit si někam do izolovaného prostoru větší než malé množství stavových informací které si vygeneruje daná aplikace, a ke kterým si pouze tato aplikace může později vyžádat přístup. Není to o nic nebezpečnější než cookies v internetovém prohlížeči, a v principu je to totéž.

Flash player se takto zeptá pouze pokud aplikace množstvím takto ukládaných dat překročí implicitně nastavenou hranici.

http://www.ma­cromedia.com/sup­port/documenta­tion/en/flashp­layer/help/hel­p06.html

Doporučuji tu hranici o něco málo zvýšit a bude klid. Teď je totiž pravděpodobně nastavena na trochu paranoidních 100kb

http://www.ma­cromedia.com/sup­port/documenta­tion/en/flashp­layer/help/hel­p02.html