hraju hru shakes a fidget a nevim jak dostat klic od podzemi

Odpovědi
kvikal

klic dostaneš po dosažení „kulaté“ urovně/levelu (10,20,30,…) někdy to však trvá déle, dostaneš ho v „hospodě“ jako bonus k nějakému ukolu takze hlidat hlidat hlidat … pokud ukol splnis dostanes klic do inventáře. Pak už stačí jen navštívit podzemí.

rottkiw

jak budes mit uroven 10 tak dostaneš první v hospodě :);) a je to myslím po každých 10 levelech nový klíč