kocour09

Hraju Farmeramu a zarostlo mi několik polí roštím,a písmo v „bublinách“ je nastojato.Neví někdo co s tím?

Žádná prodleva ve hře nebyla,sousedů mám 12 a stalo se to během růstu zasetých plodin.

Odpovědi
Deli

Také hraju Farmeramu. Plevelem to zarůstá, když to déle jak den nesklidíš. Na Baharamě dříve. Jinak zkuste zrestartovat hru nebo si ji otevřít v jiném prohlížeči, to většinou pomůže. V kterém jsi levelu? Já 69.