marketa54321

Hrajou se v Praze 90. léta?

Ahoj, jsem na víkend v Praze. Je tu klub, kde by hráli zahraniční 90. léta pravidelně, tzn. nemusím brouzdat po programech?
Doplňuji:
V té Lucerně se neplatí vstupné, že? Alespoň jsem na stránkách nenašla.. Přijede mi kamarádka, co dost šetří :))

Nejlepší odpověď
mojitek

Lucerna na Venclu nebo Futurum na Smíchově
Doplňuji:
osobně mám radši Futurum.Hrajou tam 70´,80´a 90´ léta a není to tam drahý…

Další odpovědi
Damiana

V Lucerna music baru bývá o víkendu video party 80.-90.let. Ale je tam obvykle dost narváno.
http://lucerna­.musicbar.cz/pro­gram/pop-80%c2%b4s-90%c2%b4s-video-party-dj-jirky-neumanna-212/
Dobrá je i Kobra, ale tam hrají spíš česky.:-)
Doplňuji:
Tak to nevím. Já tam nikdy neplatila:-)))

mojitek

tu Kobru neznám.Ale v tý Lucerně je fakt většinou narváno a ani se mi to tam moc nelíbilo.Nebyl jsem tam ale už pár let,tak je to tam možná jiný.

Damiana

mojitek: Kobra je na Poříčí. Není to tam špatné (a pro tazatelku – určitě se tam neplatí:-). Na Futurum jsem úplně zapomněla, tam je to dobré. K tomu LMB – tak není. Byla jsem tam v zimě a klasika – hodně lidí, děsný vzduch. Ale hrají tam dobře. Já mám docela ráda i Retro na Míráku.
http://www.nel­so.cz/cz/place/267196/
Ale jinak – „kopu“ za Thermal ve Varech a Maxim v Mariánkách. Bomba:-)

mojitek

Kobra na Poříčí-už vím,byl jsem tam jednou přes den na kafi