Ano, ale jen po internetu, na stole jsem to nezkoušel/a

Obrácená modrá varianta, tj. ano na stole, ne na netu.

Další odpovědi
arygnoc

Ano, doma jsem třída, ale na turnaj nemám odvahu

výborná hra.

doporučuji.

Ponytail

Ano, doma jsem třída, ale na turnaj nemám odvahu

Nikdo ho ale se mnou nechce hrát,protože pořád vyhrávám 😁

HOMER

Ne, ještě jsem ho nezkoušel/a

ten který je

Ne, ještě jsem ho nezkoušel/a

dědapetr

Ne, ještě jsem ho nezkoušel/a

GM

Ne, ještě jsem ho nezkoušel/a

salsa verde

Ano, doma jsem třída, ale na turnaj nemám odvahu

DusanOrlik

Ano, ale jen po internetu, na stole jsem to nezkoušel/a

casey

Ne, ještě jsem ho nezkoušel/a

Curiosity

Ano, doma jsem třída, ale na turnaj nemám odvahu

..ale teď jsem začala hrát Kris Kros (je to úplně jako Scrabble.. možná to samé, nevím)po netu na lidech.cz.. a to je božííí.. to mě moc bavíí.. jak se tam přičítají ty body celkově.. a ty hodnoty slov.. parádička.. MOC mě to baví! 🙂

quentos

doma o této hře překládám bestseller Stefana Fatsise s názvem „Word Freak“ – mazec, samá slovní hříčka a přesmyčka :{)> zatím jsem úspěšně na str. 268 z 350, snad to do konce roku dorazím … vynikající kniha a doufám, že i český čtenář bude ít obdobný zážitek z překladu, případně že navnadí ke hraní i nescrabblisty.

quentos

Curiosity: to vůbec není to samé, je to scrabblová zpotvořenina, shit, nekvalita za nízkou cenu, která vůbec nemá písmena v pytlíku rozdistribuovaná podle frekvence jejich užití v jazyce a tomu taky odpovídá nízká kvalita hry.

quentos

abych odpověděl za sebe – viz můj profil, doslova a do písmene jsem nad ním strávil mládí a letos to vypadá na druhou úspěšnou kvalifikaci na mistrovství ČR :{)> letos se mistrovství světa koná ve Varšavě, tož doufám, že se mi podaří vycestovat i tam, když je to letos tak za bukem – – mastím to už hezkých pár let i v angličtině…