Mili @

Hrajete, sázíte???

Pečlivě vybraných 27 zápasů a pořádná hora štěstí, to byly klíčové ingredience, které zajistily miliónovou výhru sázkaři ze Semil. Ten proměnil 286 korun na výhru 4,63 miliónu korun, která je šestá nejvyšší v historii sázkové společnosti Tipsport, u které si vsadil.
Doplňuji:
Já chci taky .....

Nejlepší odpověď
BEAES

Občas, když mám v horoskopu- vsaďte si- vyhrajete, zatím nic.
Od pána měla manželka asi radost, pokud se k výhře přizná, to má někdo kliku.

Další odpovědi
iq

To měl veliké štěstí.Já jsem v životě nic nevsadil a jsem přesvědčen,že ani nikdy nevsadím.Vždycky je to o štěstí a to se mi v tomto směru zdárně vyhýbá.

Miroslavst

Nejsem náhodou ze Semil já?
Občas si vsadím.

Terryle

Nesázím. Ale byly časy, kdy měli mí nejlepší kamarádi na gymplu sázkařský období a chodili se za mnou radit, jak vsadit na NHL. Prošla jsem pečlivě tabulky, vzájemný skóre týmů a po pečlivým vyhodnocení jsem poradila. A jako natruc samozřejmě vyhráli outsideři. Takže kamarádi ztratili do sázení elán a já ztratila pověst odborníka na NHL. :o)