Avatar uživatele
quentos

Hrajete někdo Česko?

„Zábavnou hru pro zvídavé Čechy“? Mám ji doma a ještě jsem ji nevyzkoušel z jednoho prostého důvodu: nemám podle mého názoru nikdy šanci zvítězit, protože k vítězství musí mít člověk zodpovězenu otázku z jedné každé kategorie. Jenže co když je pro mě jedna z těchto kategorií (konkrétně sport) absolutní španělská vesnice? Máte v této hře někdo podobný problém? Jak ho řešíte?
Doplňuji:
To Kupkina: jenže to bych k tomu musel mít vůli, a mě ten sport prostě nebaví ;{)>

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kupkina, Bunnik před 5041 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nukušinka

My hrajeme tuto hru ve dvojcich proste dvojce proti dvojcim. Kazdy vi neco jinyho a je to pak docela vyrovnaná hra.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kupkina

Dívej se na zprávy o deset minut déle a vědomosti si doplníš:)
Doplňuji:
Jenže když nemáš vůli, těžko můžeš vítězit.

Upravil/a: kupkina

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bunnik

Hrála jsem to jen jednou a musím uznat,že otázky tam jsou pěkně vypečené. A měla jsem úplně stejný problém – sport. Ale mámza to,že nakonec jsem tu jednu otázku, kterou jsem zcela náhodou věděla, dostala :) Jinak bych si to ráda ještě někdy zahrála… Akorát bych k tomu ještě řekla, že je krajně nevýhodné hrát to s někým, kdo to hrál každý večer na dovolené s rodinou, protože spoustu otázek se při tom naučil. Podobný problém je i u hry Activity.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
haluzka

Podle mého je to s tím sportem docela výmluva, jsou tam i otázky, které jsou těžce součástí nejvšeobecnějšího přehledu, např. český oštěpař – tam se snad každému vybaví Jan Železný, podobně formulované jsou otázky vedoucí třeba k Emilu Zátopkovi, Nagano 1998 apod. Stejně tak se někdo může vymluvit na biologii, šanci vyhrát mají všichni 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby