Mousinek

Hrajete ňějaké stolní hry?

http://picasa­web.google.com/lh/pho­to/6fZKKx8Guv­tbgrmx5n_kXg

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano, hraju si na stole s myší :D

Další odpovědi
Mili @

S přítelem hrajeme kostky, ale v „malinkatém“ provedení…!!! 😁

ten který je

Hraju prší a občas šachy.Rád bych se naučil mariáš.

Jahoda

Já si občas s manželem zahraji člóbrdo (Člověče nezlob se).

Terryle

Ba jo, šachy, nejčastěji s bratrem. Hraju blbě, ale s o to větší radostí a chutí :o) Neuznávám taktiku (připravovala bych se tím o kouzlo improvizace v každým novým tahu) a moje absence taktiky a nepochopitelný tahy mnohdy tak zblbnou o něco lepší protihráče, že je občas i porazím. Nebo mě nedokážou uhnat do matu. Jsem mistryně patů!

quentos

scrabble (i závodně), občas šachy

venkovan

Ano. Nejčastěji na honěnou. To když po talíři honím poslední sousto a ne a ne ho dostat do lžíce či na vidličku.

zhuzupets

Hrajeme s dětmi Activity je to výborná hra, moc se u ní nasmějeme.

Radak

Stolní hry hrajeme většinou na stole. I když na koberci už jsme hráli také. Naše oblíbené jsou canasta, žolíky, prší, člověče, halma, dáma, šachy.

morgan

Šachy jinak jiné hry mne nezajímají

bobánek

Hraju člověče nezlob se,prší,žolíka,mo­nopoli a dostihy.

lejla37

Ano, s kamaradkou dostihy a sazky,karty, pexeso, clovece nezlob se, puzzle, kostky…

Zdroj: hlava