Hrajete nebo hráli jste na „hry.cz“ piškvorky?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Na hry.cz ne, ale na papíře v mládí poměrně často.

Další odpovědi
quentos

Zhruba jako Lamalam. Na hry.cz chodím leda občas na Abaku, ale i to spíš hraju někde jinde.

Emefej

Za mého mládí jsme piškvorky nehráli, ale lodě jsme na čtverečkovaném papíře hráli skoro pořád.

anonym

Kdysi dávno ano,ale raději udím bůček a klobásky.

anonym

Jo, tak to jsi ten, kterého vyhodili za hrubé a sprosté chování?

anonym

Co to zas meleš za kraviny.

anonym

Chceš odkaz?

anonym

K čemu?
Nebyl jsem tam dva roky a to ještě z mýho nicku hrál synovec z mýho pc,prej tam někomu vynadal a oučet zrušili.
28.9.2013 jsem tam skončil,

anonym

Jaký synovec, takový strejda. Opravdu povedená rodinka.