mirekborek

Hrajete Minecraft?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
quentos

Ne.

na PC hry moc nejsem, maximálně tak online verze scrabblu nebo šachů…

kapka

Ne, ale hrál jsem.

Na to už jsem trochu stará. :) Ale občas to hrají synové (11) a mají radost, když tam jdu s nima. Pojmenovali mě (myho panáčka) tam anglicky nějak jako „herní obtížnost“, zmeťouši, prej jsou se mnou potíže. :D
Jeden ze synů mi tam postavil krásný bydlení, pro jistotu pod zemí, aby na mě nemohly ty obludy. Mám tam i svoji slepicku. :)
Když jsme nahoře, tak za mě bojuje s obludama, protože já jsem na to levá. :D
Kluci mě naučili těžit dřevo a kopat uhli. Mám hodné syny. :)
Jinak jsem teda viděla docela dost letsplayu na yt. :)

postcd

Ne.

Doplňuji:
ne, radši jsem to nezkoušel, další závislost zejména počítačová by mi neprospěla

Quimby

Je to blbost.

melanie

Ano.

tomas1541

Je to blbost.

Doplňuji:
Trapný :/

Martinuss

Ne.

Dan-Bohm

Ano.