Zlatý

Hrajete "hledačky" ( Hidden Object ) ?

Pokud ano, tak z DVD - třeba Špidla, nebo z jiného serveru ? Jak se vám povedl Černý kocour ?
Doplňuji:
Mám bohužel omezený objem dat ke stahování ( 3 GB celkem ), ale nejlepší hry ke stažení za SMS ( 100,-, nebo 200,- )jsou tady:http://www.doublegames.tv/… i v češtině.
Jinak ale mám řadu her půjčených na DVD od sousedky.Černý kocour mi dal pořádně zabrat, vyřešila jsem to až na duhý pokus. Zasekla jsem se u omotání lana kolem těla tanečnice v parku...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Hraji jen GeoCaching

Další odpovědi:

Zlatý

Černého kocoura mám dohraného jen tu hodinovou verzi,ale chci si ji za sms dohrát celou.Včera jsem si koupila Sáru Maribu,taky od Špidly a tu už mám dohranou.Občas si něco stáhnu z BigFish,ale zase jen hodinovky,ještě jsem nepřišla na to,jak si hru odsud sehnat celou.

Zlatý

nehraju žádné hry, protože jsou většinou v cizích jazycích smůla pro mě :(
Doplňuji:
při Dosáckým MARIU a Princovi v Persii jsem se nemohla dočkat nové barevné verze, ale ČB byla lepší potom jsem hrála s malým synovcem v TV takové malé skákající opičky a dnes se to prodává tak strašně draze na Nintendu nechápu i ty hry jsou drahé, děcka hra omrzí, nebo se mu ani nelíbí a co pak s ní ??

Hraju je velmi rád, Špidla, Big Fish, Alatavar, chodím na gamezebo.com

Zlatý

Odpovídám: nehraji ;-).

Zlatý

nehraju, jsem "scrabblovej fašista" :{D>

Já to nehraju, ale přítelkyně by mohla vyprávět. Kdykoliv se objeví nová od Špidly, ještě ten den ji má dohranou.

Stříbrný

co se týče kompu tak hraju CS nebo COD.Ikdyž svým způsobem je to také hledání ovšem nepřítele.Když ho najdu tak skončil!

Pokročilý

Machinarium je skvělé, ale teď mě nejvíc uchvátilo Osmosis (to ale není hledačka)

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

www - tvoje škoda ;-).
Ještě jsou taky super hry na http://www.myplaycity.com/…, ale jen v angličtině. Sice neumím, ale se slovníkem se to dá zvládnout.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.