Avatar uživatele
anonym

Hrajete (házíte) šipky, a když, tak na jaký terč?

Dříve jsme házeli v hospodě na elektronický terč, ale koupil jsem si vlastní sisalový, „lepší“ šipky s kovovými hroty, včetně náhradních letek a házím si doma. Zároveň rád sleduji televizní přenosy z šipkových šampionátů profíků. Obdivuji jejich umění trefovat téměř vždy to, co chtějí.

quentos mě dostal tím syslem v sisálu. ne nadarmo jsem ho označil chytrákem tohoto webu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3038 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Na takové hry jsem neměl oko a hlavně náladu. Pokud jsem v hospodě něco hrál, tak to byl mariáš, ale dnes, v době tabletů, ipodu a dalších ptákovin, to děti narozené po roce 1989 už neznají!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Bejvávalo… v dětství… na obyčejný plastový terč… ale výborná v tom bejvala moje teta, hrávala je i závodně.
Sisal není příbuzný ke slovu sysel ;{)>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Hraju závodně už víc než deset let. Hraju softové šipky, sisál doma nemám, tak jen příležitostně. Takže hážu na terče pro softové šipky, schválené Unií šipkových organizací (liga) a doma sice mám levný softový terč, ale momentálně leží v koutě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdysi jsem šipky házel, ale teď už tak jen do vody, to je dobrej terč.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
turbo085

Jedině na živý terč ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jugare, když už skáčeš šipky do vody, nenarazil jsi hlavou na na dno? Ono to o tom něco dokazuje.

před 3037 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mariáš?
Barbakane,to bych si s tebou klidně zahrál o tvůj dům.

před 3038 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… a zase kecáš.

před 3038 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek