Hrajete (házíte) šipky, a když, tak na jaký terč?

Dříve jsme házeli v hospodě na elektronický terč, ale koupil jsem si vlastní sisalový, „lepší“ šipky s kovovými hroty, včetně náhradních letek a házím si doma. Zároveň rád sleduji televizní přenosy z šipkových šampionátů profíků. Obdivuji jejich umění trefovat téměř vždy to, co chtějí.

quentos mě dostal tím syslem v sisálu. ne nadarmo jsem ho označil chytrákem tohoto webu

Nejlepší odpověď
anonym

Na takové hry jsem neměl oko a hlavně náladu. Pokud jsem v hospodě něco hrál, tak to byl mariáš, ale dnes, v době tabletů, ipodu a dalších ptákovin, to děti narozené po roce 1989 už neznají!

Další odpovědi
quentos

Bejvávalo… v dětství… na obyčejný plastový terč… ale výborná v tom bejvala moje teta, hrávala je i závodně.
Sisal není příbuzný ke slovu sysel ;{)>

cochee

Hraju závodně už víc než deset let. Hraju softové šipky, sisál doma nemám, tak jen příležitostně. Takže hážu na terče pro softové šipky, schválené Unií šipkových organizací (liga) a doma sice mám levný softový terč, ale momentálně leží v koutě.

anonym

Kdysi jsem šipky házel, ale teď už tak jen do vody, to je dobrej terč.

turbo085

Jedině na živý terč ;)

anonym

Jugare, když už skáčeš šipky do vody, nenarazil jsi hlavou na na dno? Ono to o tom něco dokazuje.

anonym

Mariáš?
Barbakane,to bych si s tebou klidně zahrál o tvůj dům.

anonym

… a zase kecáš.