snookerballs

Hraje tu někdo z vás Traktor Simulátor 2?

Co na tu hru říkáte? Popřípadě jestli mi ji můžete doporučit, abych nevyhodil 300kč oknem.
Doplňuji:
Tak díky, už vím, co si koupit k narozkám. :)

Odpovědi
anonym

stáhnu sem si ve formátu ISO a potom vypálil na CD traktor zetor simulátor 2009, suprová hra.
poté sem si takto dal trakto ..... 2011, ale v němšině a hned jak budu moci, tak si ho koupím či stáhnu v češtině a doporučuji ti ho :)

doplnění: není zač, k narozeninám to je výborný nápad, ale musí vám to zvládnout kompl :)