Miria

Hraje tady někdo hru agar.io?

Sháním někoho, kdo by se mnou hrál v týmu tuto hru. Nejlépe někoho, kdo zná „strategie“ a trochu se v té hře vyzná, ale toho, kdo jí moc neumí, to co znám naučím. Především ne nikdo mladší 14 let. Jestli máte zájem, a nevadí vám spoluhráč holka, napište soukromou zprávu.

Odpovědi
Angi-Shy

člověk jednou hraje a zůstane závislej :D hru hraju hodně jako „AngiShy“ přesto že mi je 23, ale jestli chceš hrát v týmu, proč jednoduše nepřepneš z FFA do TEAM?

Parkrat za den si zaklikam, ale hraji jen sam… nerad se spoleham na druhy.
Muj nejlepsi vysledek http://postim­g.org/image/wgkcr1em­r/full/