delabrutale

Hraje se v lize mistrů čtyři předkola ?

Vždycky bylo, že kdo hrál třetí předkolo v lize mistrů, tak když vyhrál předkolo tak postoupil do hlavní soutěže. Nevíte proto někdo, jak je to letos ??? Jsou zase jen tři a nebo je i nějaké čtvrté (co jsem někde četl) ? Takže když Sparta třeba postoupí přes ty Řeky, může ve čtvrtém předkole dostat třeba nějakej AC Milán a bude se moct jít klouzat… ?

Odpovědi
standa

Ano, letos v souvislosti se změnami (nově je místo UEFA CUP tzv. evropská liga EL) v evropských soutěžích jsou zavedena i 4.předkola, a to jak pro LM, tak i pro EL. Kdo na koho může narazit je trošku složitější, protože Sparta jako ´nemistr´ má horší los a opravdu ji bude ve 4.kole čekat některý z těchto soupěřů: Arsenal, Lyon, VfB Stuttgart, Fiorentina, Atlético Madrid ad.
Když přes tohoto soupeře nepřejde, klouzat se jít nemusí protože bude nasazena přímo do základních skupi EL a pohárové zápasy bude hrát minimálně do podzimu.

fedasino

Ano je to tak. Letos nastali velké změny v evropských soutežích. Pohár UEFA byl nahrazen Evropskou ligou, ale i liga mistrů zaznamenala velké změny.

oakley

přesně tak…

Blondak

Ano jistě

makyna

no jasně