klikihak

Hraje jenom jeden kanál

Ahoj, mám jeden film u kterého hraje pouze levý kanál, jde to nějak opravit aby hráli oba? Děkuji za odpověď. (mám KMPlayer). Eště bych chtěl dodat že je to chyba toho filmu ne sluchatek a HW atd…

Odpovědi
anonym

jako že ten film má zvuk MONO? nebo že má nastavený jen to, že hraje na jednom sluchátku?

Alesh

To bude asi mono zvuk, akorát asi blbě nahranej, takže je to mono ve stereu (jsou tam obě stopy, ale ta jedna je prázdná). Prostě ten film někdo načubil. V nějakém SW třeba ve VirtualDubu by to jistě šlo opravit.

klikihak

Hraje jenom jedno sluchatko. Ale na 100% je to tim filmem