Avatar uživatele
anonym

Hrady a zamky

Jak se Vam libi na nasich hradech a zamkach?
Doplňuji:
Je mi divne,ze pri navsteve zamku citim jako bych tam nekdy davno uz byla.Na hradech se mi to nestava,jen jednou a to na hrade Strekov.Mate podobne pocity?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5180 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

je to hezký a je dobře, že se můžeme pyšnit takovým unikátem (žádná země jich nemá tolik a tak zachovalých). Mně osobně přijdou všechny tak nějak stejný, takže konkrétně já se bez nich obejdu; ovšem třeba taková moje babička je nadšeně objela snad všechny… (na mnohé z nich s ní musel kdysi i chudák bratranec, kterému říkaly zhruba tolik co mně).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

To že jsme tak malá země a máme tolik památek je super.Moc se mi líbí zámek v Českém Krumlově kde je pověst o Bílé paní.Jako malé dítě jsem tam byl také s babičkou a moc jsem se bál obrazu kde tato žena byla zobrazena.Podobný pocit jako Ilines jsem měl když jsem jednou spatřil starý barokní statek který dříve sloužil jako zájezdní hostinec.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

na naších zamcích se mi líbí moc hlavně(karlštej­n,lednický zámek,v hluboké,je jich opravdu tady u nás spoustu kterými se tu můžem pyšnit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Hrady a zámky máme krásné.Cíleně je nenavštěvuji,ale když trávím v blízkosti nějakého hradu či zámku dovolenou,tak tam zavítám.Podobné pocity občas mívám,ale na jiných místech.Na zámku ani na hradě jsem zatím nic podobného nezažila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Záleží jak na kterém, záleží hodně na tom. jak jsou původní – tedy jejich vybavení, nebo alespoň nakolik odpovídá tomu původnímu. Také to hodně záleží na výkladu průvodce, nudný výklad snižuje i zážitek z celé prohlídky. Ale celkově je ráda mám, možná nejraději zříceniny, pak zámky a ostatní hrady.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek