adefree

Hradec vs.Pardubice

Jak je to…Pce a Hk jsou jako jedno hružstvo v hokeji nebo každý ma svoje??..Vím že je to blbá otázka ale zrovna koukám na hokej a napadlm ě že jsem snad ještě neviděla zápas Hk vs.Pce..
Děkuji :)

Nejlepší odpověď
SINGO

Hradec hraje 1. ligu a Pardubice extraligu. Takže spolu hrát nemůžou každej hraje jinnou ligu.

Další odpovědi
honza19hk

ten zápas ani neuvidíš ,leda že by Hradec postoupil do extraligy -což pochybuji.A par­dubice na to m nejsou tak špatně aby klesly na stejnou ligu jako hradec.Za těchto podmínek bys je viděl hrát proti sobě.