AnnMary

Hračky pro „chudé“ rodiny v ČR?

Zdravím! Znám rodinu – otec na mateřské (jinak stavby vedoucí), matka zdravotní sestra, 5 dětí (1–10 let)… svěřili se, že nemají peníze na dárky pro děti na Vánoce…ráda bych jim nějaké hračky obstarala…nevíte o nějaké dobročinné organizaci, co toto podporuje? díky…

Nejlepší odpověď
badisko

prijde mi dost divne ze otec jako stavbyvedouci ktery by vydelaval vice nez zdravotni sestra sedi doma s mrnetem …a zenska naopak maka …neni to odpoved na tuhle otazku …ale ta odpoved se primo nabizi…

Další odpovědi
Funna

pokud tu rodinu znáš, tak pošli hračky přímo jim…přes nějakou organizaci se těžko dárky dostanou přímo k nim…

anonym

Zkus napsat na ministerstvo sociálních věcí nebo financí,oni ti už dají kontakt na různé organizace!