verom

Hračka pro kočku?

Chtela bych mýmu kocourkovi koupit nejakou hračku jelikož potřebuje nějaký pohyb,ale nevím jakou s načím si nechce hrát
Doplňuji:
bohužel je vykastrovanej abych mu pořídila samičku,a navíc se ostatních zvířat bojí

Nejlepší odpověď
beer

Největší raost mu uděláš, pokud si budeš sama s ním hrát.
Rád běhá třeba za papírovými kuličkami, které mu hážeš, honí provázek co taháš atd. Mému stačí hodit na zem balonek ze stolního tenisu a máš viět co zvládne naprosto bez pomoci ))
Spoustu věcí se také dá koupit, mrkni:
http://www.go­ogle.cz/search?q=hra%C4%­8Dky+pro+ko%C4%8Dky&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=&o­e=&rlz=1I7ADFA_cs&re­dir_esc=&ei=xmU­FUd6_F8yR0QWlzI­GYAw

Další odpovědi
Sůwa

Moje kočky si nejvíc vyhrály s různými klubíčky, kuličkami na šňůrce, s provázky a úplně největší úspěch mají plastové kroužky, které odpadnou po otevření víčka z PET láhve. Dvě kočky nezávisle na sobě je dokonce aportovaly. Koupené hračky se tu válí po bytě, ale kocourka nezajímají 🙂

badisko

porid mu kocku.. tedy samicku..:-))

Jakub Tlapal

U našeho kocoura vede klasicky škrábadlo, to je základ pro každou kočku, která žije v bytě a pak taky taková hračka , ve které chytá myč 🙂 . taky si rád hraje s fontánou na vodu a pak se mu líbí provázky, pet lahve, prostě spousta věcí v domácnosti 😁 .