Hra pro dívky

zdravím, můj dlouholetý sen je vytvořit klasickou jednoduchou hru pro dívky, jednoduchou oblékačku, ale aby fungovala. Umím pěkně kreslit a všechny návrhy bych si v pc vytvořila, ale problém je jak to dát do hry. Přemýšlela jsem o game makeru ale v něm mi to moc nejde...našel by se tu někdo kdo by mi vytvořil tu hru v něčem...prostě jen potřebuju dát to do té hry, jinak veškerý desing a obrázky si vytvořím sama, klidně i animace nebo video. Pokud má někdo zájem se se mnou kontaktovat. Opravdu chci jen něco hodně jednoduchého.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Diskuze k otázce

Gweryl

děkuji za odpověd ale vůbec mi to nepomohlo. Já hledám někoho kdo by mi pomohl, protože já zkoušela game maker a i když jsem šla přesně podle návodu, tak to nejde ani podruhé to nešlo...takže nějaké programy jsou pro mě zbytečné. jo a tenhle je v angličtině a vůbec ho nechápu, takže nevím k čemu by mi to mělo být dobré. programy si umím najít sama ale umět v nich...vím že tyto programy nejsou jednoduché, a proto žádám někoho zkušeného o pomoc

Zlatý

ge0rge

Můžete tu demonstrovat ukázku svého kreslení ? Pokud to bude opravdu pěkná tvorba rád vám s vytvořením té aplikace pomohu.

Zlatý

ge0rge

jsem programátor webových aplikací takže by to mohla být klidně i hra která posléze bude fungovat v prostředí facebooku.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.