Gweryl

Hra pro dívky

zdravím, můj dlouholetý sen je vytvořit klasickou jednoduchou hru pro dívky, jednoduchou oblékačku, ale aby fungovala. Umím pěkně kreslit a všechny návrhy bych si v pc vytvořila, ale problém je jak to dát do hry. Přemýšlela jsem o game makeru ale v něm mi to moc nejde…našel by se tu někdo kdo by mi vytvořil tu hru v něčem…prostě jen potřebuju dát to do té hry, jinak veškerý desing a obrázky si vytvořím sama, klidně i animace nebo video. Pokud má někdo zájem se se mnou kontaktovat. Opravdu chci jen něco hodně jednoduchého.

Odpovědi
151kbar151

http://mygame­builder.com/

Gweryl

děkuji za odpověd ale vůbec mi to nepomohlo. Já hledám někoho kdo by mi pomohl, protože já zkoušela game maker a i když jsem šla přesně podle návodu, tak to nejde ani podruhé to nešlo…takže nějaké programy jsou pro mě zbytečné. jo a tenhle je v angličtině a vůbec ho nechápu, takže nevím k čemu by mi to mělo být dobré. programy si umím najít sama ale umět v nich…vím že tyto programy nejsou jednoduché, a proto žádám někoho zkušeného o pomoc

anonym

Můžete tu demonstrovat ukázku svého kreslení ? Pokud to bude opravdu pěkná tvorba rád vám s vytvořením té aplikace pomohu.

anonym

jsem programátor webových aplikací takže by to mohla být klidně i hra která posléze bude fungovat v prostředí facebooku.