Adula.57

Hra pro 18 lidí?

Znáte nějakou hru pro 18 lidí? Aby se nemuselo nic platit nebo kupovat, aby byla zábavná , aby trvala maximálně půl hodiny? Potřebuji ji na zítřejší vánoční besídku pro pubertáky. Díky
Doplňuji:
klidně blbost. Městečko palermo už u nás nikoho nebaví… :)

Odpovědi
Michal Kole

Musí to být „inteligentní“ hra nebo to může být nějaká „blbost“ ? 😁

terry

http://www.al­za.cz/piatnik-tik-tak-bum-d146637.htm?kam­pan=zbozi.cz

bomba by asi šla něčím nahradit.

MadAnnie

Napadlo mě „Městečko Palermo“. Je to sice kravinka, ale docela to zabaví. My to hrávali v zápočtový týden na vysoké a mělo to úspěch 😁

venkovan

Kolo kolo mlýnský, chodí pešek okolo, zlatá brána otevřena, zajíček ve své jamce sedí sám …
Když se to dobře podá, tak pro puberťáky suprové hry.
A další co mne napadají, když jsou pro puberťáky, lze napsat až po 22 hoddině