GangstaHelper

Hra podobná Crysis ?

Nevíte o nějaké hře, která by se podobala Crysisu ? Je to první střílečka, kterou se mi podařilo projet až do konce (oba díly). FPS nehrávám, ale tohle mě nějak okouzlilo (i svou jednoduchostí). Jelikož je kampaň směšně krátká, chtěl bych si zahrát něco podobného (nejlépe s podobnou grafikou).
Doplňuji:
na trailerech vypadá Warhound hezky, bohužel asi ještě nevyšel …

Odpovědi
alenka901

no podle diskuzí je tato hra dost podobná
http://pc.hrej­.cz/hry/akce/1st-person/warhound/

Dandi

Doporučuji třeba Doom 3 :) Nebo Far Cry

Attack-design

nyní vyšlo wolfenstein 2