Monzenk

Hra o Trůny co řekl ten blbec u noční hlídky Jonovy ?

Je fakt dlouho co jsem neviděl GoT, ale vybavila se mi hláška jak je John Snow s tím jedním blbcem tlustým u noční hlídky a utírají stoly a John vyprávý že měl ve vaně prostitutku a pak že jí odkopl a řekl něco že hledal lopatu, fakt nevím co ten tlustoch řekl Johnovy, díky všem co si vzpomenou, pamatuju si že jsme z toho umíral smíchy :D

Odpovědi
Kika007

Jestli si pamatuju dobře tak mu řekl něco v tom smyslu jestli nevěděl kam ho strčit :D