metalavenged

Hra o trůny 2×8. Kdo zabil ty dvě spálené děti, které viseli u brány Zimohradu?

SPOILER: Theon si myslel o těch dětech, že to je ten Brandon a ten jeho bratr, ale nebyli to oni. Kdo ty dvě děti vlastně spálil a považoval je za ty malé lordy? Děkuji.
Doplňuji:
oprava: visely :)

  • na nadpisu není žádný spoiler, celý seriál tam někdo umírá, nenapsala jsem kdo :)
  • už jsem viděla všechny díly a pořád to nevím, nejde o to, že to chci vědět dopředu
  • rodiče mi knihu zakázali číst.. filmy jsou totiž trochu zveličené a to jim nevadí :)

Nejlepší odpověď
kesim

  1. Theon je za Brana a Rickona nepovažoval, ale ostatní ano a to byl jeho záměr
  2. Byli to nějací kluci z mlýna poblíž Zimohradu
  3. Zabil je Theon Greyjoj nebo někdo z jeho mužů
  4. Přečti si knihu než se podiváš na seriál

Doplňuji:
Nechápu proč ti zakázali knihu. V seriálu je víc krve, vulgarismů a nahých scén…

Další odpovědi
Questman

To SPOILER příště k*** napiš do popisku ty **** :* ;) :***

tencosepta

No, asi Ohař.

led

Prezradím len jedno: Nebol to Ohař.
Dočkaj času, ako hus klasu. Ak by sme všetko vedeli dopredu, bolo by to zaujímavé?
V prípade prílišnej zvedavosti, film bol (je) robený podľa knihy. Zdá sa mi lepšia, než film, predstave dáva väčšiu voľnosť.