Neznáte někdo tuto starou java hru, která byla na mobilu?

Ahoj, teď pátrám po jedné hře. Moje mamka měla asi před 5-ti lety mobil, (Sony Ericson W710i) a měla na něm takovou hru... Já jí moc rád hrával a teď bych si to i rád zopakoval. Jednalo se o takovou hru kde jsem uvízl se skupinou lidí na pustém ostrově, a musel jsem pomocí luku lovit krocany, bavit se s vesničany a nakonec jsem si postavil vor a odplul pryč, což mne odkázalo na další díl. Ještě si vzpomínám, na začátku se ztratily nějaké léky a když to cituji "Ty léky by zabily stádo slonů".

No tak tuto hru bych potřeboval najít, ten mobil se rozbil, mamka si koupila jiný a zapomnělo se...
Jen připomenu, hra byla v Javě.

Děkuji za pomoc, Dominik
Doplňuji:
Doplním, Vesničané obchodovali s mušlemi, dávali mi úkoly. pěstovali také plodiny např. tuřín, grafika nebyla nic moc, a lukem se střílelo tak, že já jsem jakoby namířil a pak si určil jak daleko poletí a šíp buď nedoletěl, nebo se trefil nebo přeletěl, luk se dal vylepšovat, nejdříve jsem měl dětský pak normální a pak profi :), dali se lovit také hadi, no je toho moc :( Byl bych moc vděčný za odpověď! Díky moc

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.