Domisnikis

Neznáte někdo tuto starou java hru, která byla na mobilu?

Ahoj, teď pátrám po jedné hře. Moje mamka měla asi před 5-ti lety mobil, (Sony Ericson W710i) a měla na něm takovou hru… Já jí moc rád hrával a teď bych si to i rád zopakoval. Jednalo se o takovou hru kde jsem uvízl se skupinou lidí na pustém ostrově, a musel jsem pomocí luku lovit krocany, bavit se s vesničany a nakonec jsem si postavil vor a odplul pryč, což mne odkázalo na další díl. Ještě si vzpomínám, na začátku se ztratily nějaké léky a když to cituji „Ty léky by zabily stádo slonů“.

No tak tuto hru bych potřeboval najít, ten mobil se rozbil, mamka si koupila jiný a zapomnělo se…
Jen připomenu, hra byla v Javě.

Děkuji za pomoc, Dominik
Doplňuji:
Doplním, Vesničané obchodovali s mušlemi, dávali mi úkoly. pěstovali také plodiny např. tuřín, grafika nebyla nic moc, a lukem se střílelo tak, že já jsem jakoby namířil a pak si určil jak daleko poletí a šíp buď nedoletěl, nebo se trefil nebo přeletěl, luk se dal vylepšovat, nejdříve jsem měl dětský pak normální a pak profi :), dali se lovit také hadi, no je toho moc :( Byl bych moc vděčný za odpověď! Díky moc

Odpovědi
frkotou

toto?
http://www.mo­biflame.com/dow­nload-game/adventure-island-java-mobile-game
http://allmobi­ledl.blogspot­.cz/2009/05/set­tlers-by-gameloftjava-game-for.html