Armanej60

Hra na PS3

Dbrý den

Rád bych si koupil Playstation 3, ale nevím, jakou hru si k tomu koupit. Mohli byste mi nějakou doobrou hru doporučit.
Mám rád RPG, ale jen v CZ. Nechci žádnou střílečku z první osoby, spíše nějekou akční hru z třetí osoby nebo nějakou dobrou adventuru

Nejlepší odpověď
iceT

god of var,prince of persia,uncharted 1,2.
To jsou asi tak hry které mě napadnou napoprvé,pak snad ješte Dante s inferno,Hea­venly sword.

Další odpovědi
SajmonModer

Red Faction: Guerrilla – to by tě možná bavilo. Nebo GTA 4, nejprodávanější hra PS3 – doporučuji, sice není RPG, ale je super. Teď hraju Mafii 2, taktéž doporučuji a je v CZ.

Gabe

Jednoznacně hra Dead Space.Je s titulkama a menu hry vcetne nastaveni a dalsiho je v cestine.Je to horor strilecka s plnenim ukolu.Zkratka od kazdyho neco.Vyborne udelana od zacatku do konce.