MrnousakCZE

Hra na postřeh na mobily/tablety

Hledám nějakou primitivní hru jenom na postřeh ve které by například šlo jenom o to třeba rychle tapnout hned jak se rozsvítí tlačítko nebo prostě něco kde nemusíte reagovat jenom baždých 30 vteřin ale třeba každých 5 kdyby tam v té hře byl nějaký system skore bylo by to ještě lepší

Odpovědi
štamgast

Doporučuju rolování roličky záchodového papíru na čas, tam se natapeš až až. Zadej do hledání v obchodě toilet paper.

Kiklopofoun

Zkus 2 hráči reactor, nějaké to egg, zombie runaway ;)