StreeHonzák

Hra na MINI Notebook

Znáte nějakou hru i když bude šoatná grafika to je jedno ale aby fungovala na mini notebook paramatry snad každý ví

Odpovědi
anonym

tak parametry se dnes uz docela různí … ale pokud mate na mysli konkretne HP MINI 5103 se 2GB ram a dvoujadrovym procesorem N550 a standardnim rozlisenim (768px na výšku) se kterym vsechny hry pocitaji

http://notebo­oky.heureka.cz/hp-mini-5103-wt211es/

tak s takovym mini notesem si muzete troufnout dokonce i na jednodussi 3D hry … starsi nebo hure vybavene netbooky ale zdaleka takove moznosti mit nemusi! kamenem urazu jsou pomale jednojadrove cpu, nizke rozliseni (600px na vysku se kterym si hry neumi casto poradit), mene nez 2gb ram a predevsim casta absence jakekoliv akcelerace 3d grafiky u mnoha jinych netbooku, chce to dobre vybirat ..

jendahun

Mám Aušús eeehm 1000H a celkem mi tam šla naše hra „Řež“.Stáhnul jsem ani nevím kde,asi na Slunečnici.