niall

Hra na kytaru v zuš

Mohu se vás zeptat co všechno musíte v zuš splnit aby vás přijali nebo stačí jen vyplnit papíry a zaplatit školné?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Předpokládám, že bys asi volila „Hudební obor“ na ZUŠ.

Dělají se talentové zkoušky. Pro přijetí žáků do hudebního oboru budou rozhodující intonační a rytmické dovednosti. Mimo to by žádné jiné kritéria být neměly. Samozřejmě pak platit poplatky, které jsou rozpočteny na měsíc.

Ideální by bylo najít si stránky konkrétní školy a buď se dočíst konkrétní podmínky pro jejich školu tam, nebo jim v případě dalších dotazů napsat.