Tíšek99

Hra minecraft mi funguje hodně pomalu, jak jí mám zrychlit?

Odpovědi
anonym

No nejdřiv by ses měl podívat na systémové nároky hry:
Minimum Requirements :
CPU : Intel P4/NetBurst Architecture or its AMD Equivalent (AMD K7)
RAM : 256MB
GPU : ATI Rage or GeForce 256 with OpenGL 1.2 Support
HDD : At least 90MB for Game Core and Sound Files
Java Runtime Environment (JRE) 6

Recommended Requirements :
CPU : Intel Pentium D or AMD Athlon 64 (K8) 2.6GHz
RAM : 1GB
GPU : GeForce 66×x or ATI Radeon 9×xx and Up with OpenGL 2
HDD : 150MB
Tvé PC by mělo splňovat doporučené požadavky, ale ti to jelo plynule.

Doplňuji:
Jinak se dá částečně zrychlit v nastavení grafiky odčkrtnutím některých efektů.

Master007

Ahoj stáhni si Game Booster z uloz.to a tam napiš gamebooster registrovaná verze :)
a je to :)

adras007

Já požadavky splňuji,ale stejně se mi hra lagovala otřesným způsobem i na nejhorší grafice…
Mám:
Intel Pentium 4 2.4GHz
Ram 2GB 400Mhz
3D Grafická karta ATI 512mb
.
Doporučuji nastavit více paměti pro Javu a stáhnout si Advanced SystemCare a projet PC hlubokou údržbou.