Bronzový

Hra Minecraft

Poslední dobou to hraje hodně lidí, ale proč zrovna kostičový svět?
Můžete mi říct v čem je ta hra tak výjimečná a úžasná že oslovila tolik lidí?
Hraje se online v multiplayeru nebo si člověk vystačí sám?
Chci mít přehled, hrát to nechci :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hra se může hrát jak samostatně, tak i v multiplayeru, protože to hraje můj kamarád. Nechápu jak u toho může vydržet dvě hodiny, ale co s tím můžu dělat... :-)

Další odpovědi:

Stříbrný

neboť je to snad nejkreativnější survival hra všech dob, můžeš si tam dávat různé mody, textury, ...
je single i multiplayer, singleplayer je pro začátečníka daleko lepší. Hodně lidí na tyto hry také točí let'splaye. Proč kostičkovaný svět? Jaký jiný by měl být, aby sis tam mohl stavět co chceš a přitom to nebylo zas moc složité? připadají v úvahu jen kostičky

Bronzový

je i singleplayer i multiplayer. hodně lidi hraje na multiplayeru a machrují mezi sebou k má hezčí stavbu nebo tak http://www.youtube.com/… no prostě když si to nezahraješ tak to nepochopíš :)
Doplňuji:
prej jak někdo u toho může vydržet 2 hodiny :D my sme s kamarádem stavěli město a trvalno nám to nějakých +- 40hodin :D ( nepočítá se odskok na wc )

Pokročilý

Protože z koleček by se ti ten svět rozpadl a je jen na tobě jestli chceš hrát MP nebo SP

je to super hra jak SP tak MP sice jí pořád nehraju jenom když se mi chce ale pořád mě baví :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.