dgfdgf

Hra která vyšla na všechny platformy se podle vás hraje nejlíp na čem?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Nerevarin

pc

Na to je těžké odpovědět. Většina hráčů má svou oblíbenou platformu, takže je to dost subjektivní otázka. Třeba já bych nemohl hrát 1st person střílečky na gamepadu (CoD, Battlefield), takže za mě PC + klávesnice a myš. PC mívá také o něco lepší grafiku, konzole to mívají trochu osekané. Ikdyž nevím jak teď u nových Xboxů a PS4. Pak se ale stává, že nějaká hra vyjde na konzole a až po nějaké době je vydají na PC. Většinou je port na PC horší, než původní hra na konzole. Dost často to na PC špatně optimalizují, nebo tam bývají trochu problémy s ovládáním myší a klávesnicí. Viz třeba GTA 4, nebo Dark Souls.

ananas9

pc

Mirek4533

PS

ToshiV

pc

Doplňuji:
Ale záleží taky jaká hra…většinou hraji nejradši na klávesnici s myší, ale musim uznat že třeba auta se lépe ovládají na konzolovém ovladači ale ten si mužeš koupit i k PC, jinak všechny konzole jsou na jedno brdo, ale na PC máš zase možnost si nastavit lepší grafiku, a co se týče těch optimalizacích PC portů, tak já s tím zas takovej problém nemám, jak všichni nadávaj, a například GTA 4 se mi na PC s klávesnicí a myší hrálo uplně v pohodě, a do teď jsem nepřišel na to, na co si vlastně všichni stěžují.