Anife

HP pavilion- vypadlé tlačítko?

Mám HP pavilion dv6000 a vypadlo mi tlačítko, nejde nasadit, je na to nějaký fígl?

Odpovědi
cochee

Tlačítko nebo klávesa? Tlačítka na tom ntb jsou jedno na zapnutí/vypnutí, dvě u trackpadu. To, na čem píšeme, klávesnice, má klávesy. Pokud vypadlo tlačítko, tak nevím, nikdy jsem to neviděl. Pokud vypadla některá z kláves, tak na prázdném místě po klávese je takový celkem jemný úchytný mechanismus, na klávese zespoda pak protikus k tomu mechanismu – nejdřív je třeba tohleto spojit, pak teprv klávesu opatrně dotlačit na místo. Ovšem pokud se to zlomilo, tak to asi držet nebude. Lépe to nepopíšu, protože do tohoto noťasu se montovaly dva druhy klávesnic, každá to má jinak – viz stránku http://www.eba­y.co.uk/itm/HP-Pavilion-DV6000-DV6100-KEYBOARD-REPLACEMENT-KEY-/160441557834 , kde borec prodává náhradní klávesy na tento model.