Lifeplus

HP LaserJet 3030 špatný tisk. Prosím o radu

Zdravím,
mám problémy s tiskem. Po vytisknutí stránky je přes celou stránky černá čára a je tam jakoby lehce mechanicky vytlačená plus černá barva.
http://imageshac­k.us/photo/my-images/38/nhled­1.jpg/
Obrázek pro lepší představu.
Už jsem zkoušel čistící tisk, novou cartrige, ale stále problém přetrvává.
Děkuji za všechny rady.

Nejlepší odpověď
Hlada

Vypadá to na rýhu ve válci. Nejsem si úplně jistý, ale mám dojem, že toner 12A je i s válcem, takže jestli to dělá i jiný toner, tak tam může být nějaké svinstvo mezi tonerem a pecí, které ho rozmaže. Rozeberte to a uvidíte.