Bawinka999

Howrse poradíte mi ?

Může být na howrse hříbě pegas nebo jednorožec ?
Doplňuji:
a za kolik by se prodal první kun + nesmrtelnost …

Nejlepší odpověď
Liz

Jasně může, ale většinou za pravé peníze a nebo za 300 000 konskych penez… Lechčí je mít pegase, mám pocit, že když má to hříbě oba dva rodiče pegase, tak je tam nějáká šance, že hříbě bude pegas, a nebo si kup krev medůzy. U jednorožce musíš něják získat roh. Až budeš 10 dní zaregistrovana, tak můžeš jít na aukci a skusit nějákeho za levně koupit.
Já, když jsem ho prodávala, tak jsem napsala ze je za 3 000 a ono se to vyšplhalo až na 15000, takže asi něják tak, ale nejdříve ho dej za max 5000 a oni si řeknou že to je levný, tak pořád budou přihazovat, ale někdy ho koupi jen za tech 5000.
DALŠÍ OTÁZKY?? :)

Další odpovědi
bubukaa

Ahoj, já howrse hraju a ráda poradím, přidej si mě do přátel jmenuji se tam hanush a pak se můžeš ptát, pokud nevíš jak si mě přidat tak mi napiš na email handakalin@gmail.com

hihi

Ahoj já ho také hraju a pegase získáš jedině tak, že si ho bud koupíš nebo mu dáš krev medusi a jednorožce tak, že v určitou dobu(6:23 a 18:23)spářeš dva jednorožce nebo ho zase koupíš tak se dají získat
více na www.howrse.web­node.cz
Ahoj a doufám že jsme ti všichni pomohli hihi