Howrse – multi účty…?

Ve hře Howrse nesmí člověk mít multi účet – více účtů.
Když ale mám účet na českém howrse i na mezinárodní verzi, je to taky multi účet, nebo to nevadí? díky.

Odpovědi
E.n

Ne nevadí sám Ow psal že děkuje za registraci v ‚cizojazičných‘ verzích. Všem to přišlo do zpráv, tedy jestli si se neregistrovala až po odeslání zprávy. Mazání multi účtů zamezuje prodávání koní z jednoho účtu na druhý za nízké tedy víhodné ceny, a taky zminovaný sponzoring, nebo výměnné obchody což u českého a mezinárodního účtu navzájem nelze provést.

LeeLee

Myslím, že když je to na dvou rozdílných serverech, tak to nevadí – tak nejde narušovat sponzoring – mezi různými zeměmi to nejde, takže by se to za multiúčet pokládat nemělo :)