petra15

Hovori se o tom , ze hezke zeny jsou pro muze jen objekt, nerozumim tomu.

Neni to nejaka feministicka hloupost ?

Nejlepší odpověď
zjentek

buď v klidu, všechny jsou objekt ..akorát že ty hezké jsou často objekt zájmu :o

Další odpovědi
Drap

Kdo o tom hovoří ? Takových blábolů jer spousta. Nesmíš všemu věřit. U každého jedince to je jinak

anonym

Je to předsudek, jako že blondýny jsou hloupé, že hloupý je ten, kdo má dlouhé vlasy atd. Pravdou je, že hezká žena může být pro muže objektem jeho touhy.
Je ale pravda, že když se dívám na některé americké filmy, tak mám pocit, že buď mají v USA ženy uječené nebo úsečně střílející rozkazy (nic ženského, jemného a teplého z nich nevyzařuje) nebo se filmem mihne pár sexy kočiček obklopených houfem nadržených chlapů. Tak si občas kladu otázku, kam jsme se to s novým vztahem k otázkám sexu dostali. Zda ta přílišná volnost nedegraduje ženské skutečně do role matračky. Žena má být přece jenom něco víc. Rozhodně nemá být lacinou courou.

bindi

Má se tím na mysli, že žena je pouze objekt=věc. Žena jako objekt přestává být člověkem a muž ji nevnímá jako bytost sobě rovnou, s pocity, myšlením a osudem, který je stejně hodnotný, jako jeho vlastní.

Asi jako když máš hezký hřeben – je to pro tebe věc, kterou se učešeš, nic víc. Možná si zaslouží být čistý, ale na jeho pocity se neptáš.

mosoj

No a není to tak že se tím objektem dělají sami za nějakým účelem ?

Kelt

Někde je žena objekt, záleží v jakém státě í. Ideály krásy dříve a dnes a v jiných zemích hovoří, že krása a krásná žena je relativní pojem. Od Věstonické Venuše po vychrtlou Miss.

pusinka50

Hezké ženy – muži se vždycky rádi podívají a třeba se za nimi i otočí. Vnímám ale, když vidím mladé maminky za kočárky, že na ně zas až tak moc hezký pohled není. Až si fakt někdy říkám, holka, co na tobě ten tvůj chlap vidí. Ale mají zřejmě v sobě cosi, co muže přitáhlo, že si je vzali za manželku. Život není tedy o fyzické kráse a už vůbec ne o úžasném make-upu, naondulovaných vlasech a nalíčených očích. Je to o osobnosti ženy, o prostém nevyumělkovaném sebevědomí, o její povaze, něze a pochopení svého muže a klidném přístupu k řešení různých starostí a problémů…

Karfik

Možná jako sexuální objekt.
Pokud to někdo řekne, tak je to blb, který na hezkou ženskou nemá a jen si o tom může nechat zdát a potom z toho jsou mokré sny 🙂

bububabu

Kolik hezkých holek nemá vztah a jsou sami je více nežli dost a těch méně hezkých kteří mají kolem sebe haldu děcek-Je to zajímavé. Jednou jsem četla nějakou knihu, už nevím název, kde studie potvrdily, že muži z hezkými ženami ve většině případů pouze lehávají a vracejí se raději k těm méně krásným u kterých ale cítí teplo domova, mají navařeno a postaráno. Takže možná je na tvé otázce i něco pravdy :)