AndysekCze

Pomohl by mi někdo s Hover menu v Javascriptu?

Ahoj,
prosím vás pomohl by mi někdo s hover menu? v Javascriptu totálně plavu… :(
Jde mi jen o to, že když najedu na levej bok, aby se mi vysunul panel (Php si udělám) a horní lištu, která bude obsahovat: Sekce(subnav: 1, 2) a Profil (subnav 1–1, 1–2). Předem děkuji za odpověď

Odpovědi
marek953

S tím bys měl jít spíše na diskuzi zaměřenou na tvorbu webu. Nicméně ani tam to neudělají za tebe. Napiš co už máš a s čím konkrétně máš problém a pak ti někdo možná pomůže.